Newsletter

oferta

Wykonujemy usługi dla małych firm oraz dużych korporacji w zakresie druku termo transferowego, offsetowego, itp.

wykonywanych na:
wszywkach, metkach, przywieszkach kartonowych, naklejkach samoprzylepnych, kodach kreskowych wszelkiego typu, ulotkach, wizytówkach.

Zapewniamy możliwość wykonania krótkich serii jak również dużych nakładów wszywek, etykiet...

 

Prowadzimy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do druku termo-transferowego w swojej ofercie posiadamy nylon, satynę, satynę niestrzępiącą, satynę czarną, ribbon do tekstyliów, papieru.

 

Co najważniejsze jesteśmy bezpośrednim importerem materiałów ekspoloatacyjnych co zapewnia najlepsze ceny na rynku. Ciągła kontrola jakości gwarantuje niezmienną, najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

 

Dlaczego warto nam zaufać ?


Naszym największym atutem jest niezwykle wysoka jakość i niewspółmierna do niej niska cena, którą zawdzięczamy wieloletniej  współpracy z zachodnimi producentami.


Dla naszych klientów staramy robić się wszystko, aby ceny naszych produktów były zawsze niższe niż u konkurencji. Wynika stąd  całkowity brak opłat za przygotowanie produkcji i związanych z nią procedur.
Podsumowując chronimy Państwa portfele przed dodatkowymi kosztami, którymi nie przejmują się nasi konkurenci, przedstawiając Państwu swoją ofertę jako najniższą.

Krótkie terminy realizacji zamówien  wynikają z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i bogatego parku maszynowego.
W odróżnieniu od konkurencji nie stosujemy do produkcji wszywek drukowanych drogich matryc, co powoduje dużą oszczędność czasu produkcji i Państwa pieniędzy.